Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - f63ac8a66b | Beograd | Србија


Слика наскоро...

f63ac8a66b Девица
Србија, Beograd

Јас сум машко, 41
барам машко години од 20 до 60

f63ac8a66b

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-09-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Србија
Мојот град: Beograd
Моја фраза за поздрав: Ako zelis dobar provod sa pravom transicom pozovi 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 70 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Веројатно не
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Претпоставен / Шеф
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Основно училиште
Улична школа
 
Мојата специјалност: Музика
Психологија
Други посебни уметности
Други научни специјалности
 
Зборувам: Српски
Англиски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Танцување
Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Коктел
Ликер
Мартини
Водка
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Брза храна
 
Омилена музика: Класика
Диско
Џез
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f63ac8a66b
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates