Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Муабет - d220aortlz | Велес | Македонија


Слика наскоро...

d220aortlz Стрелец
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 27
барам машко години од 25 до 35

d220aortlz

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1990-12-09 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 52 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d220aortlz
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates