Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g7eic8axhm | Куманово | Македонија


Слика наскоро...

g7eic8axhm Бик
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 23
барам машко години од 20 до 40

g7eic8axhm

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1995-04-29 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: I love older men 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 50 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Врат
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Нема шанси
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Егзотични миленичиња
 
Друштво
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Политички интереси
 
Мојот омилен спорт: Уметничко лизгање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Млеко
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Рап
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7eic8axhm
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates