Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - e5121wei99 | Куманово | Македонија


Слика наскоро...

e5121wei99 Овен
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 30
барам женско години од 20 до 32

e5121wei99

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1988-04-17 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: Baram devojka koja saka bi nezaboravna zabava so mene i mojot decko. 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Сиви
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Егзотични миленичиња
 
Друштво
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Англиски
 
Забава
Пијалоци: Коктел
Црвено вино
Текила
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Поп
Рок
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/e5121wei99
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates