Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - f6q0c8an8z | Скопје | Македонија


барам машко f6q0c8an8z Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

f6q0c8an8z Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 36
барам машко години од 36 до 46

f6q0c8an8z
Рејтинг:8.2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1981-10-26 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Изведувачки уметности
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Атлетика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f6q0c8an8z
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates