Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g9jcc8agdp | Priština | Србија


Слика наскоро...

g9jcc8agdp Скорпија
Србија, Priština

Јас сум машко, 40
барам женско години од 30 до 50

g9jcc8agdp

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1977-11-17 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Србија
Мојот град: Priština
Моја фраза за поздрав: ciao volim zivot 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојата животна ситуација: Живеам со миленичиња
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Асистент
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Зборувам: Англиски
Турски
Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Друго
Забава
Пијалоци: Виски
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Рап
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9jcc8agdp
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates