Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Huramavi | Bremen | Германија


барам женско Huramavi Bremen Германија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

Huramavi Јарец
Германија, Bremen, Bremen

Јас сум машко, 21
барам женско години од 20 до 40

g3unc8aswx

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1998-01-18 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Bremen
Мојот град: Bremen
Моја фраза за поздрав: Nasmevni se 
Изглед
Мојата висина: 1.85 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Техничар
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Инженерство
 
Зборувам: Германски
Англиски
Српски
Бугарски
 
Животен стил
Моето хоби: Кампување
Кафе и муабет
Готвење
Патување / Разгледување
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
Уметничко лизгање
 
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Бело вино
Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g3unc8aswx
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates