Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g73gc8adxs | Велес | Македонија


барам женско g73gc8adxs Велес Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g73gc8adxs Стрелец
Македонија, Veles, Велес

Јас сум машко, 32
барам женско години од 20 до 40

g73gc8adxs

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1986-12-12 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 79 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледањеДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/g73gc8adxs
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates