Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - b5na8apbyd | Куманово | Бугарија


барам машко b5na8apbyd Куманово Бугарија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

b5na8apbyd Скорпија
Бугарија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 30
барам машко години од 25 до 55

b5na8apbyd
Рејтинг:10.0

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1987-11-11 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Бугарија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Турски
Руски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Готвење
 
Мојот омилен спорт: Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
 
Мојата храна: Брза храна
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/b5na8apbyd
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates