Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - f7sbc8aszd | Niš | Србија


Слика наскоро...

f7sbc8aszd Јарец
Србија, Niš

Јас сум машко, 40
барам женско години од 31 до 41

f7sbc8aszd

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1978-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Србија
Мојот град: Niš
Моја фраза за поздрав: pozzz 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 79 kg
Мојата коса: Друга
Моите очи: Кафени
Моето тело: Над нормално
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Службеник
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Инженерство
 
Животен стил
Моето хоби: Кампување
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Тенис
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f7sbc8aszd
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates