Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - h1j4c8at17 | | Македонија


Слика наскоро...

h1j4c8at17 Бик
Македонија,

Јас сум женско, 42
барам машко години од 34 до 48

h1j4c8at17

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1976-04-28 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 93 kg
Мојата коса: Ќелав
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Техничар
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
Зборувам: Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Спортување
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Кошарка
Одбојка
Скијање
Уметничко лизгање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Бело вино
Црвено вино
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/h1j4c8at17
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates