Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g5nmc8aqh5 | Куманово | Македонија


Слика наскоро...

g5nmc8aqh5 Девица
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 42
барам машко години од 35 до 55

g5nmc8aqh5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1976-09-15 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: Baram seriozen, kulturen dobro situiran gospodin(ne klosar)  bez predrasudi za vrska bez obvrska...! Ostanatite.. Podaleku od mojot profil! 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 50 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ништо
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Кафе
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g5nmc8aqh5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates