Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Допишување - gazmendm1 | Basel | Македонија


Слика наскоро...

gazmendm1 Вага
Македонија, Basel-Stadt, Basel

Јас сум машко, 42
барам женско години од 20 до 50

ganjc8ayks

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1975-09-25 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Македонија
Регион: Basel-Stadt
Мојот град: Basel
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 84 kg
Мојата коса: Друга
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Управител
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/ganjc8ayks
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates