Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - cc3n3ftrlp | Тетово | Македонија


Слика наскоро...

cc3n3ftrlp Близнаци
Македонија, Tetovo, Тетово

Јас сум женско, 38
барам машко години од 35 до 44

cc3n3ftrlp

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1980-06-20 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 41 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Друга
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Основно училиште
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Играње карти
Кафе и муабет
Готвење
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Танцување
Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Кафе
Пиво
Црвено вино
Не е важно
 
Мојата храна: Месо и компири
Сите чоколади, секогаш
Друго
 
Омилена музика: Поп
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/cc3n3ftrlp
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates