Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - gabi1985gabi | Zwijndrecht | Белгија


Слика наскоро...

gabi1985gabi Стрелец
Белгија, Antwerpen, Zwijndrecht

Јас сум машко, 32
барам женско години од 18 до 40

f8cnc8a8i2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1985-12-02 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Белгија
Регион: Antwerpen
Мојот град: Zwijndrecht
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Егзотични миленичиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
Улична школа
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
Математика
 
Зборувам: Англиски
Холандски
Шведски
Руски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Спортување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Мотоциклизам
Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Водка
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Џез
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f8cnc8a8i2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates