Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - ca9m1we9sp | Куманово | Македонија


Слика наскоро...

ca9m1we9sp Рак
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 28
барам женско години од 23 до 43

ca9m1we9sp

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1990-07-20 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: Се надевам дека ке запознаам девојки кои ги делат моите интереси 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Врат
Мојата раса: Латино
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со миленичиња
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Португалски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Готвење
Религија
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Уметничко лизгање
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Страствен пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Поп
Рок
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/ca9m1we9sp
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates