Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - d66e1weu8s | Штип | Македонија


Слика наскоро...

d66e1weu8s Рак
Македонија, Stip, Штип

Јас сум женско, 35
барам машко години од 28 до 36

d66e1weu8s

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1983-06-27 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Моја фраза за поздрав: hallo 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Англиски
Шпански
Бугарски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d66e1weu8s
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates