Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Муабет - e2401wehln | Велес | Македонија


Слика наскоро...

e2401wehln Девица
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 42
барам машко години од 39 до 44

e2401wehln

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1976-08-28 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: ... 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: PhD / Доктор
 
Мојата специјалност: Психологија
 
Зборувам: Француски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Риболов / Лов
 
Мојот омилен спорт: Пливање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Пијалоци: Млеко
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Џез
Поп
 
Чувство за хумор: Излитено
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/e2401wehln
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates