Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Enver11 | Rostock | Германија


Слика наскоро...

Enver11 Лав
Германија, Mecklenburg-Vorpommern, Rostock

Јас сум машко, 38
барам женско години од 18 до 43

g6knc8ad5f

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1980-08-13 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Mecklenburg-Vorpommern
Мојот град: Rostock
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 73 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Менаџер
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Мојата специјалност: Инженерство
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6knc8ad5f
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates