Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - emil.sa | Burgdorf | Швајцарија


Слика наскоро...

emil.sa Вага
Швајцарија, Bern, Burgdorf

Јас сум машко, 27
барам женско години од 20 до 45

g7bgc8a3zb

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1992-10-05 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Bern
Мојот град: Burgdorf
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7bgc8a3zb
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates