Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - h1m1c8aahn | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

h1m1c8aahn Риби
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 31
барам машко години од 23 до 55

h1m1c8aahn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-03-08 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 100 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
Живеам со миленичиња
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Коњи
Други

 
Друштво
Мојата работа: Проценувач
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
Улична школа
 
Мојата специјалност: Информатика
Странски јазици
Психологија
 
Зборувам: Англиски
Српски
Германски
 
Животен стил
Политички гледишта: Неконформиста
Моето хоби: Филмови / Музика
Ништо
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Друго
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Бело вино
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/h1m1c8aahn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates