Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g1a3c8ax8y | Битола | Македонија


барам машко g1a3c8ax8y Битола Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g1a3c8ax8y Јарец
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум женско, 20
барам машко години од 20 до 40

g1a3c8ax8y
Рејтинг:8.3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1998-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Моја фраза за поздрав: hi 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Нема шанси
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Англиски
Грчки
Српски
Италијански
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Тенис
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: Секој ден
Пијалоци: Пиво
Црвено вино
Мартини
Виски
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1a3c8ax8y
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates