Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - gbj0c8amb5 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

gbj0c8amb5 Рак
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 26
барам машко години од 18 до 30

gbj0c8amb5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1993-06-28 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.21 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gbj0c8amb5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates