Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - eki50 | Visp | Швајцарија


барам женско eki50 Visp Швајцарија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

eki50 Одиграно 'Биди Лидер'Риби
Швајцарија, Valais, Visp

Јас сум машко, 56
барам женско години од 32 до 44

g94lc8aer9

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1962-02-22 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Valais
Мојот град: Visp
Моја фраза за поздрав: zelim upoznati devojku iskrenu slicnih osobina od 25 do 45 godina .. 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Сива
Моите очи: Зелени
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разделени
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
Риби
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Архитект
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Странски јазици
Инженерство
Други научни специјалности
 
Зборувам: Италијански
Српски
Германски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Рагби
Тенис
Голф
Мотоциклизам
Бокс
Атлетика
Трки на коњи
Бициклизам
Кошарка
Пливање
Скијање
Уметничко лизгање
Гимнастика
Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Бело вино
Виски
Водка
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
Друго
 
Омилена музика: Класика
Диско
Поп
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g94lc8aer9
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates