Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g4knc8a1uz | Штип | Македонија


барам женско g4knc8a1uz Штип Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g4knc8a1uz Јарец
Македонија, Stip, Штип

Јас сум машко, 39
барам женско години од 25 до 36

g4knc8a1uz

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1980-01-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Моја фраза за поздрав: hi 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 93 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Вдовец/ица
Деца: Две или три
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
Српски
 
Животен стил
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Пиво
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4knc8a1uz
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates