Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - DjemilF | Aarau | Швајцарија


Слика наскоро...

DjemilF Јарец
Швајцарија, Aargau, Aarau

Јас сум машко, 20
барам женско години од 20 до 60

g24mc8a6ma

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1998-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Aargau
Мојот град: Aarau
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 70 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Црни / Африканско потекло
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Германски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Гледање спортски натпревари
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Не е важно
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g24mc8a6ma
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates