Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - e8qd9ljz43 | Тетово | Македонија


барам машко e8qd9ljz43 Тетово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

e8qd9ljz43 Лав
Македонија, Tetovo, Тетово

Јас сум женско, 29
барам машко години од 21 до 41

e8qd9ljz43

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1989-08-04 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Моја фраза за поздрав: selam ben cidiy ve ielriye donuk dusunuyorum insalah aradimi da burda buluruim 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Плави
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Турски
Турски
Турски
Турски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
Музеи и уметност
 
Мојот омилен спорт: Пливање
Танцување
Друго
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/e8qd9ljz43
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates