Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - h1ngc8alif | Тетово |


Слика наскоро...

h1ngc8alif Јарец
 , Tetovo, Тетово

Јас сум женско, 21
барам машко години од 18 до 30

h1ngc8alif

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-01-03 
Тип на врска: Било која
Мојата држава:  
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Моја фраза за поздрав: 18 godisna devojka 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Црни
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/h1ngc8alif
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates