Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Муабет - Demir8 | Meidling | Австрија


Слика наскоро...

Demir8 Лав
Австрија, Wien, Meidling

Јас сум машко, 40
барам женско години од 31 до 45

g391c8aguz

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1978-07-26 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Австрија
Регион: Wien
Мојот град: Meidling
Моја фраза за поздрав: Heloo 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 73 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Две или три
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Музика
Други научни специјалности
 
Зборувам: Руски
Турски
Бугарски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Готвење
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Гимнастика
Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Страствен пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Бело вино
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Друго
 
Омилена музика: Класика
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g391c8aguz
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates