Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - dejan1802 | Liezen | Австрија


Слика наскоро...

dejan1802 Јарец
Австрија, Steiermark, Liezen

Јас сум машко, 21
барам женско години од 25 до 40

fc80c8as6c

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1997-01-18 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австрија
Регион: Steiermark
Мојот град: Liezen
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 93 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Некој ден
Животен стил
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: ПушачДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/fc80c8as6c
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates