Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g5cec8ao95 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g5cec8ao95 Близнаци
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 35
барам машко години од 33 до 40

g5cec8ao95

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1983-06-16 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Hi ... 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / БелецДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/g5cec8ao95
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates