Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - Darkwador73 | Montreux | Швајцарија


Слика наскоро...

Darkwador73 Скорпија
Швајцарија, Vaud, Montreux

Јас сум машко, 42
барам женско години од 20 до 40

gckec8aim1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1975-11-11 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Vaud
Мојот град: Montreux
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Егзотични миленичиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Адвокат / Обвинител
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Право
 
Зборувам: Француски
Српски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Политички интереси
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Мотоциклизам
Кошарка
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
Вегетеријанска
 
Омилена музика: Диско
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gckec8aim1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates