Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - f2jlc8ap71 | Штип | Македонија


Слика наскоро...

f2jlc8ap71 Бик
Македонија, Stip, Штип

Јас сум женско, 51
барам машко години од 46 до 49

f2jlc8ap71

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1967-05-20 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Моја фраза за поздрав: sreka 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Друштво
Мојата работа: Раководител
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Спортување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f2jlc8ap71
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates