Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - c7liaorekt | Кичево | Македонија


Слика наскоро...

c7liaorekt Бик
Македонија, Kicevo, Кичево

Јас сум женско, 41
барам машко години од 37 до 50

c7liaorekt

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-04-23 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Kicevo
Мојот град: Кичево
Моја фраза за поздрав: cool_) 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Директор
Мојот приход: Друго
Моето образование: Виша
 
Зборувам: Монголски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Политички интереси
Готвење
Купување / Антиквитети
Колекционерство
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Атлетика
Бициклизам
Пливање
Гимнастика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
Коктел
Ликер
Мартини
 
Омилена музика: Поп
Рап
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c7liaorekt
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates