Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Барам финансиска поддршка - f7n8c8a2k3 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

f7n8c8a2k3 Вага
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 29
барам машко години од 21 до 51

f7n8c8a2k3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-09-26 
Тип на врска: Барам финансиска поддршка
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Латино
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Бугарски
Француски
Грчки
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Пливање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
Пиво
Вино од јаболка
Коктел
Бело вино
Црвено вино
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f7n8c8a2k3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates