Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - i25kc8ayjc | Велес | Романија


барам женско i25kc8ayjc Велес Романија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

i25kc8ayjc Близнаци
Романија, Veles, Велес

Јас сум машко, 49
барам женско години од 35 до 54

i25kc8ayjc

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1969-06-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Романија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Вдовец/ица
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Зборувам: Германски
Бугарски
Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Пиво
Црвено вино
Виски
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/i25kc8ayjc
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates