Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - d9341wer5u | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

d9341wer5u Девица
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 29
барам женско години од 22 до 35

d9341wer5u

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1989-09-20 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Фамилија
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Моето образование: Факултет
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Клуб на книга / Дискусија
Кампување
Кафе и муабет
Готвење
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Одбојка
Уметничко лизгање
 
Забава
Алкохол: Во посебни прилики
Омилена музика: Класика
Џез
Рок
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d9341wer5u
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates