Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - c7de1weed3 | Битола | Македонија


Слика наскоро...

c7de1weed3 Стрелец
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум женско, 34
барам женско години од 22 до 37

c7de1weed3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1983-12-08 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Зборувам: Бугарски
Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Одбојка
Скијање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Бело вино
Водка
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Диско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c7de1weed3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates