Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g9b1c8aq5y | Caja | САД


Слика наскоро...

g9b1c8aq5y Риби
САД, Atlántico, Caja

Јас сум машко, 48
барам женско години од 29 до 90

g9b1c8aq5y

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1970-03-19 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: САД
Држава: Atlántico
Мојот град: Caja
Моја фраза за поздрав: Ask me later 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Службеник
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
Биологија
Хемија
Физика
Социјални науки
 
Зборувам: Англиски
Француски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Религија
Закажување
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Бокс
Атлетика
Кошарка
Пливање
 
Религија: ХристијанинДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9b1c8aq5y
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates