Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - fbmkc8aspr | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

fbmkc8aspr Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 21
барам женско години од 18 до 30

fbmkc8aspr

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-01-15 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Baram lezbejka za intimna vrska i za druženje 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Над нормално
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Музика
 
Зборувам: Турски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Секој ден
Пијалоци: Кафе
Пиво
Бело вино
Црвено вино
Виски
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fbmkc8aspr
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates