Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Bujaroskir | Villmergen | Швајцарија


барам женско Bujaroskir Villmergen Швајцарија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

Bujaroskir Овен
Швајцарија, Aargau, Villmergen

Јас сум машко, 49
барам женско години од 20 до 47

ga8jc8a64n

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1969-04-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Aargau
Мојот град: Villmergen
Моја фраза за поздрав: Miren decko sum. 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
Географија / Геологија
 
Зборувам: Германски
Српски
Германски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Пиво
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/ga8jc8a64n
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates