Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g4cbc8akav | Тетово | Македонија


барам женско g4cbc8akav Тетово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g4cbc8akav Риби
Македонија, Tetovo, Тетово

Јас сум машко, 36
барам женско години од 19 до 40

g4cbc8akav

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1983-03-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4cbc8akav
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates