Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Муабет - fcq5c8ai6f | Куманово | Србија


Слика наскоро...

fcq5c8ai6f Лав
Србија, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 36
барам женско години од 18 до 40

fcq5c8ai6f

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1982-08-22 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Србија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: Baram devojki za intvsredbi 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Плави
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Латино
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Нема шанси
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Српски
Германски
Англиски
Арапски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Клуб на книга / Дискусија
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Бокс
Атлетика
Хокеј на мраз
Сноубординг
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Кафе
Пиво
Коктел
Црвено вино
Мартини
Текила
Виски
Водка
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Диско
Џез
Рок
 
Чувство за хумор: Просто
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fcq5c8ai6f
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates