Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - Bitolcanka | Kassel | Германија


Слика наскоро...

Bitolcanka Овен
Германија, Hessen, Kassel

Јас сум женско, 45
барам машко години од 30 до 45

g231c8arpm

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1973-04-12 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Германија
Регион: Hessen
Мојот град: Kassel
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Зборувам: Српски
Германски
 
Животен стил
Моето хоби: Кафе и муабет
Готвење
Закажување
Купување / Антиквитети
Филмови / Музика
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Не е важно
 
Мојата храна: Здрава храна
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g231c8arpm
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates