Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Допишување - Binena | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

Binena Девица
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 40
барам женско години од 20 до 48

fbmkc8a6mg

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1977-09-12 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Nie sme liberalen bracen par od skopje koj zaka da zapoznae iskrena prijatelka 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Сиви
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Сметководител
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/users1/binena
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Privacy policy | Terms of service | Сервис за поддршкаWebmasters
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates