Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - c47d8apev0 | Куманово | Македонија


барам машко c47d8apev0 Куманово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

c47d8apev0 Лав
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 31
барам машко години од 24 до 99

c47d8apev0

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1987-08-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: slm  arkadaslar ben makedonjaan cidiy olan msj yazsin 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Архитект
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
Музика
Уметност
 
Зборувам: Турски
Турски
Турски
Турски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Пливање
Друго
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Кафе
Коктел
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Класика
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c47d8apev0
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates