Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско - betoven1972 | | Германија


Слика наскоро...

betoven1972 Јарец
Германија,

Јас сум машко, 31
барам женско години од 20 до 40

fbtkc8a4fu

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1987-01-01 
Мојата држава: Германија
Изглед
Мојата висина: 1.90 m.
Мојата тежина: 100 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Чести посети на пријатели и роднини
 
Друштво
Мојата работа: Менаџер
Мојот приход: Друго
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кампување
Готвење
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Танцување
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Бело вино
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fbtkc8a4fu
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates