Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g247c8a7ui | Скопје | Македонија


барам женско g247c8a7ui Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g247c8a7ui Риби
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 26
барам женско години од 20 до 35

g247c8a7ui

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1992-02-19 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Pozitiven.Human.I Drugoto ke otkriete 
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со родители
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Егзотични миленичиња
 
Друштво
Мојата работа: Службеник
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
 
Зборувам: Српски
Англиски
Руски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Виски
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Рап
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g247c8a7ui
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates