Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - c9u8aorhp5 | Струмица | Бугарија


барам машко c9u8aorhp5 Струмица Бугарија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

c9u8aorhp5 Вага
Бугарија, Strumica, Струмица

Јас сум женско, 33
барам машко години од 33 до 63

c9u8aorhp5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1986-10-10 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Бугарија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: sizi yakindan tanimak ciddi arkadaslik kurmak isterim sevgiler 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Глуждови
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Ревизор
Мојот приход: Друго
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Шпански
Шпански
Шпански
Шпански
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Готвење
Религија
 
Мојот омилен спорт: Бициклизам
Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
Вино од јаболка
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Класика
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c9u8aorhp5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates