Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - artanvinca | Baar | Швајцарија


Слика наскоро...

artanvinca Риби
Швајцарија, Zug, Baar

Јас сум машко, 35
барам женско години од 45 до 60

g8qnc8acz2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1983-02-20 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Zug
Мојот град: Baar
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 102 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / БелецДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8qnc8acz2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates